Novinky na sezónu 2021

Na nadchádzajúcu sezónu 2021 sme si pre Vás pripravili v kempe viacero noviniek. Niektoré už sú hotové na 100%, na niektorých ešte stále pracujeme a žiaľ, vzhľadom k nestabilnej situácii, sme sa niektorých museli vzdať, veríme však, že ich čas ešte príde.

Ihriská: jednou z najväčších noviniek je výstavba 3 rôznych ihrísk. Workoutové ihrisko so 4 metrovým lanom na šplhanie – určené je pre dospelých a staršie deti. Hneď vedľa sa nachádza Petangové ihrisko a nový Pingpongový stôl, samozrejme kompletné pomôcky na hranie aj cvičenie si zdarma môžete zapožičať na recepcii. Pripravujeme video a aj pomocnú tabuľu ako inšpiráciu ako cvičit na workoutovom ihrisku.

Stromy – počas minulej jesene a tejto jari sme sa venovali aj výsadbe kríkov a stromov, zamerali sme sa najmä na pravú časť kempu, aj keď samozrejme niečo pribudlo aj po ľavej strane. Vysadili sme: 16x platan javorolistý, 4x fialový javor mliečny, 12x brezu, 4x liesku, 3 rôzne ovocné stromy starých odrôd, 50x borievku viržínsku a 125x tujku. Na jeseň by mali pribudnúť ďalšie stromy, radi by sme dosadili ihličnany.

Nová terasa na „Starom bufete“- celé pôvodné prestrešenie terasy sme odstránili a nahradili ho novým s drevenými prvkami. Dokončujeme fasádu a pribudne aj nové sedenie.

Vonkajšia kuchyňa – úplné nová vonkajšia kuchynka na umývanie riadu s 2 umývadlami. Nachádza sa za bufetom, vedľa spŕch. Ak by ste si chceli navariť, ostáva Vám naďalej k dispozícii vybavená kuchyňa v ubytovni.

Ohnisko – na mieste pôvodného ohniska vyrástli ihriská, preto Vám neďaleko pôvodného miesta pripravíme nové ohnisko s posedením.

Mini obchod – pripravujeme pre Vás malý obchodík, v ktorom nájdete najmä raňajkové potraviny, čerstvé pečivo a farebné vajíčka od našich kempových sliepočiek.

Bicykle – zakúpili sme 4 nové trekingové bicykle pre dospelých, detské bicykle a nordic walking palice, ktoré si môžete zapožičať na recepcii (za poplatok).

Hry – pripravili sme si pre Vás pomôcky na rôzne hry, ak budete mať chuť sa zahrať, zastavte sa na recepcii, radi Vám ich zapožičiame zdarma. Napríklad: fínske kolky, set na badminton, volejbalovú loptu, set na plážový tenis…

Maličkosti – samozrejme pribudli aj rôzne menšie vylepšenia vo forme bambusových stoličiek ku sprchám, doplnili sme druhý bojler na ohrev vody do spoločných spŕch, vymenili sme záves do priestoru spŕch za bezpečnostné sklo, upravujeme odvod na výlevke z chemického wc, upravili a natreli sme mostíky nad potokom, nový náter má aj plot na konci kempu, upravujeme nerovnosti povrchu na tráve, chceli by sme upraviť okolie potoka, vyčistili sme priestor pri sliepočkách a doplnili sme im nové kamošky rôznych druhov, detské ihrisko má novú fasádu…

GALÉRIA